Naujienos

Į PAGALBĄ TĖVAMS, NORINTIEMS SAUGIAI AUGINTI VAIKUS

2021 02 01

Praktinių žinių tėvams, kaip padėti išvengti vaikų traumų ir kitų sužalojimų, suteiks nauja interneto svetainė http://www.saugauvaika.lt/.

Netyčiniai sužalojimai yra viena didžiausių grėsmių Lietuvos vaikų sveikatai ir gyvybei. Dažniausiai juos lemia daugybė aplinkybių, pirmiausia – supanti aplinka ir pačių vaikų bei juos prižiūrinčių žmonių elgesys. Vaikais besirūpinantys suaugusieji turi suvokti, kad visi netyčiniai sužalojimai yra nuspėjami ir išvengiami.

Naujoji interneto svetainė pirmiausia skirta tėvams, siekiantiems apsaugoti vaikų sveikatą ir gyvybę paprastomis priemonėmis. Svetainėje pagal vaikų amžiaus grupes aptariamos dažniausios traumos ir sužalojimai, jų prevencija ir – kas ne mažiau svarbu – pirmoji pagalba, jeigu jau nepavyko tokios nelaimės išvengti.

Svetainės kūrėjai tikisi, kad joje viešinama informacinė medžiaga padės paprastais būdais, atkreipiant dėmesį į aplinką, mokant tinkamai elgtis ir reaguoti į kitų elgesį, apsaugoti vaikus nuo mirčių ir sužalojimų.

Parengta pagal Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro informaciją


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.