INOVATYVI IR TIKSLI DIAGNOSTIKA – SĖKMINGO GYDYMO PRADŽIA

2022 03 14

Šeškinės poliklinikos Odontologijos skyriuje atliekamos ortopantomogramos (panoraminės radiogramos) bei dantų radiogramos reikšmingai prisideda prie sklandaus ir tikslaus dantų ir burnos ertmės problemų šalinimo.

Panoraminėje rentgeno nuotraukoje detaliai užfiksuojama visa žmogaus burnos ertmė ir sritys apie ją – sinusai, apatinių žandikaulių sąnariai. Šios nuotraukos svarbios pacientų bendrai dantų ir žandikaulių būklei įvertinti ir gydymui planuoti.

Šeškinės poliklinikos pacientams ortopantomogramos atliekamos nemokamai kartą per dvejus metus su gydytojo odontologo siuntimu. Būtina išankstinė registracija.

Padarius tyrimą, pacientas gali gauti bet kurio savo radiologinio vaizdo kopiją. Ši paslauga mokama ir atliekama per 1–10 darbo dienų. Dėl kopijos reikia kreiptis į skyriaus registratūrą.

Paslaugos įkainiai:

• echoskopinio arba radiologinio vaizdo nuotraukos spausdinimas (siuntimas) el. paštu (1 d. d.) – 1,68 euro;
  • radiologinio tyrimo įrašymas į CD (10 d. d.) – 3,27 euro;
  • radiologinio tyrimo įrašymas į CD (3 d. d.) – 3,70 euro;
  • radiologinio tyrimo įrašymas į USB raktą (10 d. d.) – 7,29 euro;
  • radiologinio tyrimo įrašymas į USB raktą (3 d. d.) – 9,56 euro.

Svarbu: norint atsidaryti el. paštu persiųstos radiogramos vaizdą, kompiuteryje turi būti įdiegta „WinRAR“ aplikacija, o pasirinkus įrašymą į CD, bus reikalingas CD skaitytuvas (jis būna ne visuose kompiuteriuose).

Dantų radiogramos taip pat gali būti ir atspausdintos ant fotopopieriaus (vienos kopijos kaina – 1,68 euro), panoraminės radiogramos nėra spausdinamos.

Pacientams, neįtrauktiems į Šeškinės poliklinikos pacientų sąrašą, gali būti atliktos mokamos ortopantomogramos bei dantų radiogramos:

• panoraminė radiograma kainuoja 14,54 euro (+ pasirinktos kopijos kaina);
  • dantų radiograma – 2,50 euro (+ pasirinktos kopijos kaina).

Tyrimui būtinas gydytojo siuntimas ir išankstinė registracija.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!