IR VĖL ADVENTAS – PRIE MŪSŲ DURŲ

2022 11 28

Šį sekmadienį į mūsų duris vėl pasibeldė adventas. Keturios savaitės, kasdien vienu žingsneliu priartinančios mus prie didžiųjų žiemos švenčių. Laikas, kai norisi ne tik dairytis į praeitį, įvertinant besibaigiančių metų rezultatus, bet ir su lūkesčiu žvelgti į ateitį, viliantis šviesos, prasmės ir naujų galimybių.

Kartais juk taip užsisukame gyvenimo rutinoje ar atvirkščiai – didžios prasmės paieškose, kad užmirštame gyventi dabartimi. Ir bėgdami šiuolaikinio gyvenimo greitkeliu dažniausiai primirštame save. Laiku neatlikti užduočių darbe, nepasistengti būti geriausiems, nepasirūpinti artimaisiais, regis, mažų mažiausiai negražu ir negarbinga, o noras rasti laiko sau, savo vidiniams poreikiams neretai taip ir lieka gyvenimo paraštėse.

Šiemet Šeškinės poliklinikoje nusprendėme neapsiriboti tik įprastiniais šventiniais palinkėjimais pacientams ir kolegoms, bet pasidalyti mintimis, kaip geriau ir sveikiau visiems nugyventi kiekvieną akimirką. Ką padaryti, kad išsaugotume džiaugsmą, atrodytų, mažais šiandienos dalykais, nes vieną dieną, atsigręžę į praeitį, galime pamatyti, kokie iš tiesų jie buvo dideli ir svarbūs.

Todėl gyvendami šį laikotarpį kiek galima prasmingiau: darydami kalėdines puošmenas, rašydami šventinius atvirukus, būdami su savo šeima ar bent mintyse siųsdami gerumą savo artimiems ir brangiems žmonėms, nepamirškime kasdien užsukti į poliklinikos feisbuko paskyrą https://www.facebook.com/seskinespoliklinika ir pavartyti mūsų Geros savijautos advento kalendoriaus. Ir pamėginti tuos patarimus pritaikyti savo gyvenime. Bent jau iki šių Kalėdų! O čia, žiūrėk, ir nauda sveikatai veide ir sieloj pasimatys, ir geresnis įprotis susiformuos...

Jaukaus ir ramaus visiems švenčių laukimo. Ne tik noro, bet ir tikro užsispyrimo būti sveikesniems ir laimingesniems. Ir, žinoma, šviesos mintyse ir širdyse.