IŠ GYDYTOJO KABINETO – SU BEGALINE ŠYPSENA

2022 08 26

Ši savaitė dosni pacientų padėkų Šeškinės poliklinikos bendruomenei.

Janina širdingai dėkoja „ergoterapeutui Jonui Čelkiui už puikiai atliktą reabilitaciją po rankos lūžio. Tai ne tik puikus savo srities profesionalas, bet ir nuoširdus, jautrus, rūpestingas žmogus“.

Vajonė Strimaitienė džiaugiasi būdama Šeškinės poliklinikos pacientė ir rašo: „Daugelį metų gydausi šioje poliklinikoje ir kaskart turiu kam padėkoti už atsakingumą, sąžiningumą, nuoširdų darbą. Pirmiausia šeimos gydytojai Daivai Žilinskienei už pozityvų bendravimą, slaugytojai Gražinai Stelmokienei už ypatingą dėmesį pacientui. Visada teikia džiugesio, teigiamų emocijų slaugytoja Ieva Getautienė – ji ypač dėmesinga visiems ligoniams. Ačiū tariu ir slaugytojai Jolantai Dzedziulienei – už kruopštų pareigų atlikimą. Šios medikės kuria teigiamą poliklinikos įvaizdį.“

Pacientė V. K. savo gražų atsiliepimą skiria poliklinikos Ūkio skyriaus darbuotojoms: „Laukiant prie gydytojo kabineto dvi moterys, kaip vėliau sužinojau, Janina Subač ir Janina Girdzevič, valė koridoriaus grindis. Ne tik tvarkingai dirbo savo darbą, bet ir labai maloniai bendravo su pacientais, kai reikėdavo paprašyti juos pasikelti nuo suolo.“

Ana sako ačiū gydytojai odontologei Ugnei Mockaitytei „už profesionalų, nuoširdų, kantrų dantukų gydymą dukrai Olivijai. Gydymas praėjo be jokių ašarų, be streso. Vaikas išėjo su begaline šypsena.“

Dėkojame kolegoms ir mes.