Naujienos

IŠSITIRKIME IMUNITETĄ KORONAVIRUSO ANTIKŪNŲ GREITAISIAIS TESTAIS

2020 11 23

Šeškinės poliklinika pristato aktualią naujieną – greituosius serologinius testus koronaviruso antikūnams nustatyti.

Šis tyrimas skirtas ne koronavirusui diagnozuoti, o šios infekcijos epidemiologiniam tyrimui ir susidariusiam imunitetui įvertinti.

Serologinį SARS COVID-19 IgM / IgG testą rekomenduojama atlikti, jei manote, kad galėjote sirgti koronavirusine infekcija ar turėjote kontaktą su sergančiu šia liga, jei patyrėte neaiškios kilmės karščiavimą ar jums buvo diagnozuota COVID-19 liga.

Serologinio SARS COVID-19 IgM / IgG testo kaina – 12,17 euro. Tyrimui, kaip ir kitoms mokamoms paslaugoms, pacientus gali užregistruoti gydytojas, registratūros (tel. 5 2 250 2000) arba Mokamų paslaugų kabineto (tel. 8 5 250 2089) darbuotojai.

Svarbu: Greitasis diagnostinis koronaviruso antikūnų testas atliekamas tik neturintiems peršalimo simptomų ir ne anksčiau kaip 14 dienų nuo simptomų pradžios, jei jų buvo, arba nuo gauto teigiamo PGR rezultato, jei šis tyrimas buvo atliekamas COVID-19 ligai nustatyti.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.