JAU TURIME MOKAMOS GRIPO VAKCINOS

2020 09 09

Informuojame, kad Šeškinės poliklinika jau įsigijo mokamos gripo vakcinos 2020–2021 metų sezonui. Raginame pacientus pasirūpinti savo imunitetu ir skiepytis nuo šios sezoninės ligos. Skiepysime vakcina „Vaxigrip Tetra“, skiepo kaina – 14,9 euro.

Primename, kad skiepijantis nuo gripo, kaip ir nuo bet kokios kitos infekcijos, reikalingas šeimos gydytojo siuntimas. Jeigu nusprendėte pasiskiepyti, pirmiausia prašome registruotis į šeimos (vaikų ligų) gydytojo konsultaciją. Registruotis galite tel. 8 5 250 2000 arba internetu https://e.poliklinika.lt/.

Nemokama gripo vakcina, VLK perkama valstybės lėšomis rizikos grupių asmenims skiepyti, dabartiniais duomenimis, Lietuvoje turėtų pasirodyti tik spalio mėnesį ir gydymo įstaigas pasiekti iki lapkričio.

O kol laukiame nemokamos vakcinos, poliklinikoje yra sudaromas norinčiųjų nemokamai pasiskiepyti nuo gripo sąrašas. Jeigu tikrai žinote, kad priklausote rizikos grupei, prašome skambinti tel. 8 5 250 2000 – būsite įtrauktas į sąrašą. Gavę vakcinų, pacientus iškart informuosime apie galimybę nemokamai pasiskiepyti nuo sezoninio gripo.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!