JAU TURIME MOKAMOS GRIPO VAKCINOS

2023 09 13

Šeškinės poliklinika įsigijo mokamos gripo vakcinos ir kviečia skiepytis.

Skiepijame saugia ir efektyvia keturvalente vakcina „Influvac Tetra“. Vakcina skirta suaugusiesiems ir vaikams nuo 6 mėn.

Skiepo nuo gripo kaina – 11,92 euro. Šeškinės poliklinikos pacientams šeimos (vaikų ligų) gydytojo siuntimas nereikalingas. Sveikatos vertinimą prieš procedūrą atlieka Skiepų kabineto slaugytojas.

Ne Šeškinės poliklinikos pacientams, kaip ir privalomuoju sveikatos draudimu nedraustiems asmenims, reikalingas šeimos gydytojo siuntimas (galioja 24 val.). Privalomą sveikatos būklės įvertinimą prieš skiepijimą taip pat gali atlikti Šeškinės poliklinikos šeimos gydytojo komanda, paslaugos kaina – 7,5 euro.

Užsiregistruoti mokamam skiepui galima tel. 8 5 250 2000, kreipiantis į registratūrą ar savo šeimos gydytoją arba elektroniniu būdu https://e.poliklinika.lt/.

Nemokama gripo vakcina, skirta rizikos grupių asmenims, bus tiekiama centralizuotai. Jos tikimės gauti apie spalio vidurį.

Skiepai nuo sezoninio gripo apsaugo nuo sunkios ligos formos, galimų komplikacijų, lėtinių ligų paūmėjimo arba net mirties. Pasiskiepijus nuo gripo imunitetas susiformuoja per 2–3 savaites, o apsauga išlieka visą sezoną.