Naujienos

JAU VEIKIA VISUOTINĖ REGISTRAVIMO SKIEPAMS NUO KORONAVIRUSO SISTEMA

2021 05 17

Šiandien pradėjo veikti visuotinė gyventojų registravimo pasiskiepyti nuo COVID-19 sistema. Patogiausia registruotis interneto svetainėje http://www.koronastop.lt/, čia taip pat galima užregistruoti kitą asmenį.

Norėdamas registruotis skiepui nuo COVID-19 ar užregistruoti kitą asmenį žmogus turės patvirtinti savo tapatybę per Elektroninius valdžios vartus, pasirinkdamas jam tinkamą identifikavimo būdą (elektroninė bankininkystė, mobilusis parašas ir kt.).

Susipažinti su registracijos procesu padės vaizdo instrukcija, kurią rasite https://www.youtube.com/watch?v=TSNkUL0Mzuk

Kaip užregistruoti kitą asmenį, sužinosite https://www.youtube.com/watch?v=KMzm-M6ToME

Gyventojai, kurie neturi galimybės registruotis internetu ir neturi, kas juos galėtų registruoti, gali tai padaryti telefonu 1808.

Sužinoti daugiau apie vakcinas ir skiepijimo procesą žmonės gali apsilankydami tinklalapyje https://koronastop.lrv.lt/lt/vakcina arba skambindami į Vakcinos liniją telefonu 8 5 230 0123.

Sveikatos apsaugos ministerija primena, kad gegužės 10 d. prasidėjus etapinei visuomenės vakcinacijai kiekvieną savaitę skiepijimas atveriamas naujai amžiaus grupei:

  • nuo gegužės 10 d. kviečiami skiepytis 55–64 metų gyventojai;
  • nuo gegužės 17 d. – 45–54 metų gyventojai;
  • nuo gegužės 24 d. – 35–44 metų gyventojai;
  • nuo gegužės 31 d. – 16–34 metų gyventojai.

Atveriant registraciją vis jaunesnio amžiaus žmonėms, toliau registruotis galės prieš tai skiepytis kviestos gyventojų grupės.

Asmenims nuo 16 metų gali būti skiriama tik viena iš keturių registruotų ir Lietuvoje vartojamų vakcinų – „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“). O žmonėms nuo 18 metų gali būti pasiūlyta „Comirnaty“ (gamintojas „Pfizer ir BioNTech“), „Vaxzevria“ (gamintojas „AstraZeneca“), „Moderna“ (gamintojas „Moderna“) ir „Janssen“ (gamintojas „Janssen Pharmaceutica NV“) vakcina.

Parengta pagal Sveikatos apsaugos ministerijos informaciją


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.