Naujienos

JEI ĮSIGIJOTE AR PLANUOJATE ĮSIGYTI GLIUKOZĖS KIEKIO STEBĖJIMO SISTEMĄ

2023 02 01

Primename, kad visiems gyventojams, sergantiems pirmojo tipo cukriniu diabetu, PSDF lėšomis yra kompensuojama nuolatinio gliukozės kiekio stebėjimo sistema.

Šiuo metu kompensuojamos dviejų gamintojų gliukozės kiekio stebėjimo sistemos: „A7+TouchCare CGM“ ir „Dexcom One“. Abi jos gali būti naudojamos išmaniuosiuose įrenginiuose – ir su „iOS“, ir su „Android“ operacinėmis sistemomis.

Pagal „A7+TouchCare CGM“ gamintojo pateiktą informaciją, jų sistema suderinama su operacinėmis sistemomis, nepriklausomai nuo naudojamo išmaniojo įrenginio modelio.

Tuo tarpu „Dexcom One“ sistema suderinama tik su tam tikrais konkrečiais išmaniųjų įrenginių modeliais. Dėl to, prieš įsigyjant gliukozės stebėjimo sistemą „Dexcom One“, svarbu pasidomėti, ar prietaisas atitinka naudojamą išmanųjį įrenginį ir bus tinkamas naudoti. 

Tie pacientai, kurie naudojasi išmaniaisiais įrenginiais, nesuderinamais su „Dexcom One“ sistema, tačiau nori naudotis būtent šia sistema, turi galimybę savo lėšomis įsigyti imtuvą Dexcom elektroninėje parduotuvėje.

Daugiau informacijos apie „Dexcom One“ gliukozės kiekio stebėjimo sistemą ir išsamų su ja suderinamų išmaniųjų įrenginių modelių sąrašą rasite ČIA.

Daugiau informacijos apie „A7+TouchCare CGM“ gliukozės kiekio stebėjimo sistemą ir išsamų su ja suderinamų išmaniųjų įrenginių modelių sąrašą rasite ČIA. 

Parengta pagal Sveikatos apsaugos ministerijos informaciją

Nuotrauka iš svetainės www.dexcom.com/lt


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.