JEI NORITE PASISKIEPYTI

2020 04 16

Šeškinės poliklinikoje pacientams vėl atliekami skiepai.

Pateikę duomenis anksčiau skelbtu el. pašto adresu asmenys yra įtraukti į norinčiųjų pasiskiepyti sąrašą ir sulauks apylinkės gydytojo arba slaugytojo skambučio – bus praneštas tikslus skiepijimo laikas.

Pacientų, kuriems reikalingi planiniai arba mokami skiepai, tačiau savo duomenų anksčiau skelbtu el. pašto adresu jie dar nepateikė, prašome skambinti į registratūrą tel. 8 5 250 2000. Būsite užregistruoti šeimos (vaikų ligų) gydytojo konsultacijai. Gydytojas su Jumis susisieks, įvertins skiepų reikalingumą ir nurodys tikslų skiepijimo laiką.

Paskirtą dieną skiepams pakviesti pacientai įleidžiami pro II poliklinikos korpuso (Vaikų poliklinikos) Budėtojų postą. Pacientą gali lydėti vienas žmogus.

Už mokamus skiepus galima atsiskaityti FOXBOX terminale, esančiame II poliklinikos korpuso (Vaikų poliklinikos) pirmame  aukšte, arba pavedimu į viešosios įstaigos Šeškinės poliklinikos atsiskaitomąją sąskaitą LT127300010002452970, SWEDBANK AB, mokėjimo pavedime nurodant paslaugos pavadinimą, pvz., už skiepus „TicoVac“ vakcina, kiekis – 2 vakcinos. Jei atsiskaitymas vykdomas ne iš paslaugos gavėjo sąskaitos, privaloma nurodyti paslaugos gavėją.