JEI TURITE IZOLIUOTIS IR REIKALINGAS NEDARBINGUMAS

2020 10 22

Jeigu turite izoliuotis dėl COVID-19 ligos arba artimo sąlyčio su patvirtintu COVID-19 atveju ir reikalingas nedarbingumas, prašome pirmiausia užpildyti anketą ir pateikti savo duomenis Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui (NVSC). Užpildžius anketą, reikia laukti NVSC darbuotojo skambučio.

NVSC darbuotojai atliks individualų rizikos vertinimą ir apie atvejį pateiks pažymą šeimos gydytojui. Tik gavęs tokią pažymą šeimos gydytojas gali išduoti nedarbingumo pažymėjimą. Šiuo metu dėl didelio izoliuotis turinčių žmonių skaičiaus NVSC pažymų pateikimas šeimos gydytojams užtrunka.

Prašome pacientų sąmoningumo ir kantrybės: skambučiai į poliklinikos Registratūrą ir šeimos gydytojams, deja, nedarbingumo pažymėjimų išdavimo nepaskubins.

Taip pat primename, kad nedarbingumo pažymėjimai išduodami ir atgaline data.