Naujienos

JEIGU DAR NEPASIRAŠĖTE VALIOS PAREIŠKIMO

2023 05 15

Pagal Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo 14 straipsnį, sveikatos priežiūros paslaugos gali būti teikiamos tik turint paciento valios pareiškimą.

Kad būtų racionaliai išnaudojamas konsultacijos laikas ir gydytojas visą dėmesį galėtų sutelkti į paciento sveikatą ar jos problemas, prašome pacientų užpildyti valios pareiškimą prieš vizitą pas gydytoją. Suaugusiems pacientams tai patogiausia padaryti internetu. Tereikia per savo paskyrą www.e.poliklinika.lt prisijungti prie el. valdžios vartų (PRAŠYMAI / VALIOS PAREIŠKIMAS). Žinoma, su asmens dokumentu atvykus į poliklinikos Informacijos langelį valios pareiškimą taip pat galima pasirašyti, tačiau tuomet vizitui poliklinikoje reikės skirti daugiau laiko.

Už nepilnamečius pacientus valios pareiškimą pildo jų tėvai (globėjai). Tai galima padaryti tik poliklinikos Informacijos langelyje. Pasirašant valios pareiškimą būtina pateikti vaiko ir vieno iš tėvų (globėjų) asmens dokumentus.

Pacientų patogumui pasirūpinome galimybe užpildyti valios pareiškimą tiesiog dabar. Tereikia paspausti žalią mygtuką, pasirašyti valios pareiškimą ir atsinešti jį atvykstant į polikliniką dėl sveikatos priežiūros paslaugų.

VALIOS PAREIŠKIMAS DĖL SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ TEIKIMO


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.