Naujienos

JŲ DĖKA VILNIUS AUGA IR KLESTI

2022 10 11

Vakar, minint Vietos savivaldos dieną, Vilniaus Rotušėje buvo įteikti apdovanojimai už nuopelnus sostinei. Jais pagerbti savivaldybės ir jos įstaigų darbuotojai, miesto bendruomenių atstovai. Tarp pagerbtųjų – ir Šeškinės poliklinikos direktoriaus pavaduotoja gydymui Ingrida Savickienė.

Už sėkmingas iniciatyvas, idėjas, darbus ir pastangas, kuriant Vilnių, buvo apdovanoti 47 savo sričių profesionalai ir vietos bendruomenių nariai. Jiems įteikti atminimo ženklai – „Už nuopelnus Vilniaus savivaldai“.

„Šią dieną galime pasidžiaugti nuveiktais darbais, idėjomis, kurios tapo realybe. Miestas tarsi vaikas: jam atiduodame dalį širdies, stengiamės, dėl jo ir nerimaujame, ir džiaugiamės. Didžiuojuosi visais, prisidedančiais prie Vilniaus kūrimo“, – susirinkusiesiems į šventę sakė Vilniaus vicemerė Edita Tamošiūnaitė.

Sveikiname savo kolegę Ingridą Savickienę su gražiu apdovanojimu. Dėkojame jai už atsidavimą, iniciatyvumą ir begalinį rūpestį poliklinikos darbuotojų ir pacientų gerove. Didžiuojamės dirbdami kartu!


BDAR
Close

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, statistikos tikslais rinkti informaciją apie naudojimąsi svetaine. 
Jei sutinkate, kad statistikos tikslais būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus“.