Naujienos

KAI UŽ LANGO NIŪRU, ŠILDO IR DŽIUGINA PACIENTŲ PADĖKOS

2022 10 04

Violeta nori padėkoti burnos higienistei Dianai Kardaš. Tai labai maloni, atidi, kruopščiai, profesionaliai dirbanti, mylinti savo darbą gydytoja.

Pacientė Danuta nori išreikšti padėką šeimos gydytojai D. Musiuvienei ir su ja dirbančiai slaugytojai Danutei už nuoširdų ir profesionalų darbą. Taipogi išreikšti padėką gydytojams specialistams ir su jais dirbančioms slaugytojoms: gydytojui oftalmologui M. Variakojui, gydytojui neurologui D. Sharov ir jo slaugytojai Jelenai.

Jolanta Rugsėjo 20 d. 10:25 107 kabinete atliko mamogramos tyrimą. Nuoširdžiai dėkoja už šiltą, malonų priėmimą, ji sako, kad “Pacientui užtenka vien šypsenos ir diena tampa šviesesnė. AČIŪ”.

Jolita žavisi laboratorijos darbuotojų profesionalumu “kaip bakstelėjo kraujo tyrimui, net nepajutau. Ačiū!”.

Pacientė Margarita nori padėkoti ginekologei V. Vasjanovai. “Tai yra nuostabus žmogus, savo srities specialistė. Esu labai jai dėkinga už tai, ką daro dėl manęs. Jos dėka ir ryžtu pagaliau man nustatys ligą ir turėsiu gydymą. Aš esu be galo dėkinga, kad sutikau tokią nuostabią daktarę. Ji man suteikė vilties pasveikti. Linkiu jai kuo didžiausios sveikatos“.

Anžela nori padėkoti šeimos gydytojai V. Petrauskaitei už išskirtinį rūpestį ir patarimus - be galo maloni ir rūpestinga gydytoja, išsamiai pakonsultuoja rūpimais klausimais, duoda patarimų dėl sveikatos palaikymo, visuomet primena apie skiepus, rizikos grupei priklausančius tyrimus, patikras. 

Rasa ir Egidijus  nori nuoširdžiai  padėkoti savo šeimos gydytojai D. Žilinskienei ir slaugytojai G.Stelmokienei, už ilgametį, profesionalų ir atidų rūpinimąsi jų abiejų sveikata ir gerove. Linki sėkmės gydytojai, slaugytojai ir mūsų poliklinikai.

Pacientė D. Gudukienė labai dėkoja šeimos gydytojai V. Misiūnienei ir bendruomenės slaugytojai V. Jankauskienei už rūpestį ir atsakingumą gydant, padedant labai sunkiais momentais, kai susidūrė su sveikatos problemomis. Nuoširdus AČIŪ.


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.