Naujienos

KAI VISAS VILTIS DEDI TIK Į GYDYTOJĄ

2022 10 21

Ši savaitė dosni gražių padėkų Šeškinės poliklinikos darbuotojams.

Liuda Filipovienė nuoširdžiai dėkoja FMAMR skyriaus gydytojai Audronei Rimeikienei ir ergoterapeutui Jonui Čelkiui „už suteiktas konsultacijas ir puikiai atliekamas procedūras. Linkiu visam skyriaus kolektyvui sėkmės prasmingame darbe!“

Ramutė Rauličkienė savo gražius žodžius skiria gydytojui oftalmologui Mindaugui Variakojui: „Nuostabus gydytojas. Labai dėmesingas, rūpestingas ir atjaučiantis. Nuoširdus ir didelis didelis ačiū!“

Liubov Volochovičienė jaučiasi dėkinga Šeškinės poliklinikos medikėms ir rašo:

„Greičiausiai visus kartais ištinka situacijos, kai visas viltis dedi tik į gydytoją. Tuomet labai nori, kad tas gydytojas būtų patikimas. Man šiuo atžvilgiu labai pasisekė: lankausi pas puikią šeimos gydytoją Kateryną Martunovych ir akušerę ginekologę Anželiką Kobelis. Tai medikės iš prigimties. Kiek problemų pavyko išvengti dėl jų atsakingumo ir tikro rūpesčio. Ir gydytoja Kateryna, ir apylinkės slaugytoja Kristina Volodkevič iškart suranda kontaktą su pacientu ir sprendžia problemas. Kristina – labai pozityvus žmogus, tiesiog trykštantis energija. Manau, kad būtent šios savybės dėka ji tiek ir nuveikia savo pacientų labui. Apskritai ir gydytoja, ir slaugytoja viską daro su ugnele.

Kai manęs pažįstami klausia, ar nežinau gero ginekologo, užtikrintai sakau: žinau, tai gydytoja A. Kobelis, dirbanti Šeškinės poliklinikoje. Ji labai dėmesinga, jos ramybė ir pasitikėjimas savo žiniomis padeda nusiraminti ir pacientėms. Aš ja labai pasitikiu, nes jau patyriau: jeigu ši gydytoja pasakė, kad viskas gerai, gali iš galvos išmesti visas prisigalvotas problemas ir ramiai laukti kitos apžiūros. O kai problemos tikros, ji sėkmingai su jomis susitvarko.

Labai ačiū šioms medikėms!“

Dėkojame kolegoms ir mes.


BDAR
Close

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, statistikos tikslais rinkti informaciją apie naudojimąsi svetaine. 
Jei sutinkate, kad statistikos tikslais būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus“.