Naujienos

KAIP KURTI ARTIMĄ IR PRODUKTYVŲ RYŠĮ SU VAIKU

2022 03 22

Psichikos sveikatos specialistai įspėja: pastaruosius dvejus metus besitęsianti pandemija ir prasidėjęs karas Ukrainoje gali išprovokuoti vaikų ir paauglių sunkiai kontroliuojamą nerimą, pablogėjusią emocinę sveikatą, išauginti psichologinį pažeidžiamumą.

Sumažinti konfliktinių situacijų šeimoje ar mokykloje tikimybę, užkirsti kelią psichikos ar elgesio sunkumų atsiradimui pagelbės psichologų ir sveikatos priežiūros specialistų parengtos atmintinės.

Jose – svarbiausia informacija apie vaikų psichikos sveikatos stiprinimą, tinkamą ekranų naudojimą, pirmuosius emocinių sunkumų požymius. Be viso kito, atmintinėse psichologai paprastai ir aiškiai pateikia vaiko elgesio ar savijautos pavyzdžius, į kuriuos tėvams vertėtų atkreipti dėmesį, bei praktinius patarimus, kaip padėti savo vaikams, nurodo, kur galima kreiptis profesionalios pagalbos.

Atmintines tėvams rasite nacionalinėje psichikos sveikatos svetainėje – https://pagalbasau.lt/patarimai-tevams/


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.