KARANTINAS BAIGĖSI, RIBOJIMŲ LIKO

2020 06 17

Tris mėnesius trukęs karantinas baigėsi, tačiau vis dar galioja valstybės lygio ekstremaliosios situacijos režimas.

Atsižvelgiant į tai, Šeškinės poliklinika, kaip ir visos kitos Lietuvos sveikatos priežiūros įstaigos, paslaugas privalo teikti griežtai paisydama paslaugų atnaujinimo plano, suderinto su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru.

Vieni iš svarbiausių šio plano nuostatų – lankytojų srautų valdymas, nuotolinių paslaugų skatinimas, sudarant galimybę pasirinkti paciento lūkesčius labiausiai atitinkantį sveikatos paslaugos teikimo būdą, ir sustiprinta infekcijų kontrolė.

Tiksliname pacientų lankymosi Šeškinės poliklinikoje tvarką:

• Į polikliniką įleidžiami tik sveikatos priežiūros paslaugai suteikti tą dieną užregistruoti pacientai ir ne anksčiau kaip likus 10 min. iki paskirto vizito.
  • Prie įėjimo pacientams matuojama kūno temperatūra.
  • Atvykstant būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir dėvėti apsauginę kaukę.

Išsamiai su Planinių ambulatorinių sveikatos priežiūros paslaugų etapinio atnaujinimo ir teikimo planu galima susipažinti –