Naujienos

KARANTINAS: KAS PASIKEITĖ ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE

2020 11 12

Suprasdama pacientų lūkesčius gauti visapusišką medicinos pagalbą, net ir prasidėjus karantinui, Šeškinės poliklinikos administracija priėmė sprendimą drastiškų apribojimų neįvesti, o kol kas išsaugoti vasarą ir rudenį teiktų planinių paslaugų skaičių.

Poliklinikoje visuomet, net ir ne karantino mėnesiais, buvo labai paisoma pacientų ir darbuotojų saugumo, griežtai reguliuojami pacientų srautai. Karščiuojantys pacientai buvo priimami ir apžiūrimi Izoliatoriuje, jiems turime ir atskirą rentgeno kabinetą. Tokiu principu šiems pacientams pagalbą teikiame ir toliau.

Didžiausias pokytis susijęs su šeimos gydytojų konsultacijomis. Sugrįžome prie to, kad pirmoji šeimos gydytojo konsultacija teikiama nuotoliniu būdu. Tik susisiekęs su pacientu ir aptaręs jo sveikatos būklę, šeimos gydytojas priima sprendimą: ar užtenka nuotoliniu būdu paskirti tyrimus ir gydymą, ar reikia kviestis pacientą į polikliniką detaliau ištirti. Taip stengiamės apsisaugoti ir kitus pacientus apsaugoti nuo neatsakingų žmonių, kurie karščiuodami mėgina registruotis į tiesioginę konsultaciją, prieš vizitą išgeria vaistų nuo temperatūros ir praeina pro temperatūrą prie įėjimo į polikliniką matuojantį personalą.

Tiesiogines vaikų ligų gydytojų konsultacijas teikiame ir toliau. Į šias konsultacijas nėra galimybės registruotis internetu, tik telefonu 8 5 250 2000. Tai irgi daroma dėl saugumo: Skambučių centro operatoriai užduoda keletą kontrolinių klausimų ir pagal situaciją registruoja pacientą į tiesioginę arba į nuotolinę konsultaciją.

Žinoma, yra pacientų, kuriems nesinori ir net visiškai nebūtina lankytis poliklinikoje. Jeigu reikia, kad būtų išrašytas el. receptas, paskirti tyrimai ar kyla poreikis tiesiog pasitarti kokiu nors su sveikata susijusiu klausimu, nemažai žmonių patys linkę rinktis nuotolinę konsultaciją. Ir čia labai padeda Skambučių centro operatoriai: su jais galima išsamiai aptarti situaciją – ir bus pasiūlytas optimalus sprendimas. 

Prasidėjus karantinui ir prastėjant epideminei situacijai, poliklinikoje tenka riboti grupinę terapiją. Sumažinome grupes Fizinės medicinos ir medicininės ambulatorinės reabilitacijos skyriuje bei Psichikos sveikatos centro dienos stacionare.

Pandemija, deja, plečiasi, ir mūsų gydytojams bei slaugytojams greičiausiai teks padėti savo kolegoms ir teikti stacionarinio gydymo paslaugas sunkiai koronavirusu sergantiems ligoniams kitose įstaigose.

Savaime suprantama, tokiu atveju jie negalės rūpintis savo pacientais Šeškinės poliklinikoje. Nenorėdami klaidinti ir nuvilti savo bendruomenės, nusprendėme skelbti sutrumpintus – mėnesio laikotarpio – gydytojų darbo grafikus. O apie visus pasikeitimus informuoti nedelsiant. Todėl iš žmonių, kurie nori užsiregistruoti į gydytojų konsultacijas ir neranda laisvo vizito laiko, tikimės supratingumo ir kantrybės.

Būkime sveiki ir saugūs!


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.