Naujienos

KARANTINAS LAISVĖJA. KAS KEIČIASI?

2021 02 15

Vyriausybės sprendimu nuo šiandien, vasario 15 d., mažėja karantino ribojimai.

 

Veiklą vėl gali atnaujinti parduotuvės, kioskai ir paviljonai (išskyrus esančius turgavietėse), kurių bendras prekybos plotas neviršija 300 kv. metrų ir kurie turi atskirus įėjimus iš lauko.

Juose vienu metu gali būti aptarnaujamas ne daugiau kaip vienas pirkėjas arba vienam pirkėjui turi tekti bent 20 kv. metrų ploto. Ir toliau galės veikti parduotuvės, taip pat ir tos, kurios yra prekybos ir pramogų centruose, jei jų pagrindinė veikla yra maisto, veterinarijos, pašarų gyvūnams, vaistinių, gėlių, optikos prekių ir ortopedijos techninių priemonių pardavimas.

Be to, galima prekiauti ne maisto prekėmis lauko sąlygomis, leidžiama išnešiojamoji prekyba (kai vienu metu aptarnaujamas ne daugiau nei vienas pirkėjas arba vienam pirkėjui tenka bent 20 kv. metrų ploto). Viešose prekybos vietose galima prekiauti gėlėmis.

Leidžiama teikti individualias paslaugas, įskaitant grožio, kurių teikimo metu yra kontaktas tik tarp vieno paslaugos teikėjo ir vieno paslaugos gavėjo.

Kartu turi būti užtikrinamas 10 kv. metrų paslaugos teikimo plotas vienam paslaugos gavėjui, kai reikalingas trumpesnis nei 15 min. kontaktas, o jei kontaktas ilgesnis – bent 20 kv. metrų paslaugos teikimo plotas vienam paslaugos gavėjui.

Vienu metu gali būti aptarnaujamas ne daugiau kaip vienas paslaugos gavėjas, kai patalpos, kurioje teikiama paslauga, plotas yra mažesnis nei 20 kv. metrų.

Leidžiami individualūs fizinio aktyvumo užsiėmimai lauke, teikiami fizinio aktyvumo ar sporto specialisto, instruktoriaus ar fizinio aktyvumo ar sporto specialisto paslaugų teikėjo.

SVARBU: Prieš grįžtant į darbus visiems darbuotojams rekomenduoja atlikti nemokamą COVID-19 testą. Norint atlikti šį tyrimą, užsiregistruoti galima el. būdu svetainėje www.1808.lt arba paskambinus trumpuoju numeriu 1808.


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.