Naujienos

TEIKIAME DAUGIAU PASLAUGŲ, BET PRIORITETAI NEGRĮŽTAMAI PAKITO

2020 06 16

Pasibaigus karantinui, Šeškinės poliklinika pasirengusi dar labiau didinti teikiamų planinių paslaugų skaičių ir apimtis.

Jau šiuo metu kiekvieną savaitę atliekame vis daugiau ne tik šeimos (vaikų ligų) gydytojų, bet ir gydytojų specialistų tiesioginio kontakto konsultacijų, atnaujinome logoterapijos, Psichikos dienos stacionaro paslaugas, artimiausiu metu atnaujinsime endoskopijas, profesionalią burnos higieną.

Nuolatos ieškome alternatyvių būdų padėti kuo didesniam pacientų skaičiui, atrinkti žmones, kuriems medicinos pagalbos reikia labiausiai. Tačiau kad medikai paslaugas galėtų teikti sklandžiai ir profesionaliai, būtina ir pacientų kantrybė, supratingumas bei sąmoningas prisitaikymas prie pakitusių aplinkybių.

Akivaizdu, kad negalime dirbti taip, kaip dirbome iki karantino. Ilgą laiką greičiausiai apskritai negalėsime gyventi, kaip buvome įpratę ilgus metus. Ir nuotolinės konsultacijos telefonu, ko gero, išliks mūsų prioritetas. Todėl labai prašome savo pacientų suprasti, kad sergančiųjų yra daugiau, nei poliklinika šiuo metu iškart gali priimti. Raginame nepamiršti, jog vis dar labai svarbu užtikrinti pacientų ir darbuotojų saugumą, jog į polikliniką einame ne šiaip sau, o tuomet, kai kitokia pagalba būtų neefektyvi ir be jos negalima išsiversti.

Primename svarbiausius dalykus į šeimos (vaikų ligų) gydytoją besikreipiantiems pacientams:

  • Į nuotolinę šeimos (vaikų ligų) gydytojo konsultaciją galite registruotis internetu https://e.poliklinika.lt arba skambindami tel. 8 5 250 2000 į poliklinikos Skambučių centrą.
  • Registruodamiesi būtinai nurodykite pagrindines priežastis, dėl ko reikalinga konsultacija (atlikti ar įvertinti tyrimus, skiepytis, pablogėjo sveikata, baigėsi vaistai ir pan.).
  • Nuotolinę konsultaciją pagal savo medicinos normoje numatytą kompetenciją jums suteiks šeimos gydytojo komanda: apylinkės gydytojas ar slaugytojas.
  • Nuotolinė konsultacija vykdoma numatytu laiku: tuo metu jums paskambins gydytojas arba apylinkės slaugytojas.
  • Po nuotolinės konsultacijos apylinkės gydytojas ar slaugytojas, esant poreikiui, paskirs tiesioginio kontakto konsultaciją.
  • Į tiesioginę šeimos (vaikų ligų) gydytojo konsultaciją galite registruotis internetu arba tel. 8 5 250 2000, jeigu reikalingas profilaktinis sveikatos patikrinimas, pažyma vaikui į ugdymo įstaigą ar pan.
  • Jei nesulaukėte numatyto skambučio (neturėtume vėluoti ilgiau nei 15 min.) ar turite nusiskundimų dėl mūsų teikiamų paslaugų, susisiekite su poliklinikos Skambučių centru tel. 8 5 250 2000. Jums pasiūlysime optimalų problemos sprendimo būdą.

Jeigu rūpinatės savo sveikata, žinokite, kad visais klausimais pirmiausia reikia kreiptis į šeimos (vaikų ligų) gydytoją ar apylinkės slaugytoją. Jie suteiks jums visą pagalbą ir užtikrins reikalingas tęstinės sveikatos priežiūros paslaugas.

Būkite sveiki ir saugūs!