Naujienos

KARANTINAS VILNIUJE – NUO RYTOJAUS

2020 10 27

Atsižvelgiant į blogėjančią epidemiologinę situaciją šalyje, nuo 2020 m. spalio 28 d. 00:00 val. iki 2020 m. lapkričio 11 d. 24:00 val. Vilniuje skelbiamas karantinas, taip pat įvedami papildomi ribojimai.

Privalomos apsauginės veido kaukės

Vyresni nei 6 metų asmenys viešosiose vietose (tiek atvirose, tiek uždarose) privalės dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).

Šis reikalavimas netaikomas asmenims, kai jie sportuoja; aukšto meistriškumo sporto pratybose ar varžybose dalyvaujantiems specialistams; viešojo maitinimo įstaigose sėdint prie stalo ar baro; neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei; už gyvenamosios vietovės (miestų, miestelių, kaimų) ribų ir kai šalia nėra kitų asmenų 20 metrų spinduliu, išskyrus šeimos narius.

Kultūros, laisvalaikio, pramogų ir sporto įstaigų lankymo ribojimas

Kultūros, laisvalaikio, pramogų, sporto įstaigose būtina užtikrinti ne mažesnį kaip 10 kv. m patalpų plotą, tenkantį vienam lankytojui, o tarp personalo ir  lankytojų – ne mažesnį kaip 2 metrų atstumą.

Žinoma, galioja ir ribojimai, taikomi kitose savivaldybėse, kuriose karantinas paskelbtas jau anksčiau.

Plačiau apie taikomus ribojimus: https://lrv.lt/lt/naujienos/su-covid-19-susije-ribojimai-informacija-atnaujinta-2020-m-spalio-26-d

Parengta pagal Sveikatos apsaugos ministerijos informaciją


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.