Naujienos

KELIAUJANTIEMS COVID-19 PANDEMIJOS METU – NAUJOS PAŽYMOS

2021 03 29

Sveikatos apsaugos ministerija, siekdama mažinti COVID-19 pandemijos plitimo grėsmes ir palengvinti saugų judėjimą keliaujantiems, praneša, kad portale e.sveikata yra parengta asmenų, pasiskiepijusių nuo koronaviruso, pažyma.

Nepriklausomai nuo to, ar asmuo paskiepytas nuo minėtos ligos, ar ne, ir siekiant užtikrinti lygias nepaskiepytų asmenų teises, taip pat yra parengta asmenų, turinčių neigiamą laboratorinio tyrimo atsakymą dėl COVID-19 ligos, pažyma. Abi šios pažymos yra dvikalbės (parengtos lietuvių ir anglų kalbomis).

Kol kas pažymą anglų kalba iš e.sveikatos gali atsisiųsti asmenys, paskiepyti nuo kovo 20 dienos. Pažymą apie neigiamą testo rezultatą anglų kalba gali išsiimti tie, kurie testavosi nuo kovo 23 dienos. Visi kiti, kurie skiepijosi anksčiau, tokias pažymas iš e.sveikatos galės išsiimti nuo balandžio 7 dienos.

Sveikatos apsaugos ministerija pažymi, kad asmenys, prisijungę prie savo paskyros portale www.esveikata.lt, galės matyti, atsisiųsti ir prireikus atsispausdinti minėtas pažymas. Nesant galimybių prisijungti prie e.sveikatos portalo (pavyzdžiui, neturint elektroninio parašo ar autentifikavimosi užtikrinimo priemonių per bankinę sistemą), dėl pažymų išdavimo galima kreiptis į gydymo įstaigą.

Informaciją, kaip atsisiųsti COVID-19 ligos pažymas, rasite čia:

Kaip atsisiųsti asmens, pasiskiepijusio COVID-19 ligos vakcina, pažymą:
https://www.esveikata.lt/

Kaip atsisiųsti asmens, turinčio neigiamą laboratorinio tyrimo atsakymą dėl COVID-19 ligos, pažymą:
https://www.esveikata.lt/


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.