Naujienos

KONFERENCIJA BŪSIMOSIOMS MAMYTĖMS

2022 05 16

Rytoj, gegužės 17 d., 14 val. Šeškinės poliklinikoje rengiama projekto „Šeimų lankymo, teikiant ankstyvosios intervencijos paslaugas, modelio įdiegimas Šeškinės poliklinikoje“ viešinimo konferencija.

Projektas įgyvendinamas 2014–2021 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo lėšomis ir labiausiai orientuotas į jaunas arba vyresnio amžiaus pirmąjį nėštumą išgyvenančias moteris, kurioms trūksta patirties ir reikia pagalbos suformuojant specifinius vaiko laukimo, o vėliau ir auginimo įgūdžius.

Viešinimo konferencijoje kvalifikuotos lektorės – akušerė Ieva Girdvainienė ir sveikatos edukologė Zita Norkūnienė – besilaukiančias moteris supažindins su aktualia informacija apie nėštumą bei jo eigą, patars, kaip tinkamai pasirūpinti naujagimiu, jo aplinka ir sveikata, atsakys į būsimųjų mamyčių klausimus.

Supažindiname su renginio programa ir kviečiame dalyvauti.

Viešinimo konferencijos programa


BDAR
Close

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, statistikos tikslais rinkti informaciją apie naudojimąsi svetaine. 
Jei sutinkate, kad statistikos tikslais būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus“.