Naujienos

KRŪTIES VĖŽYS – VIENA IŠ DAŽNIAUSIŲ MOTERŲ ONKOLOGINIŲ LIGŲ LIETUVOJE

2021 02 22

Teigiama, kad laiku aptikus vėžinius darinius daugumą pacienčių galima išgydyti. Deja, ne kiekviena moteris, kuriai priklauso krūties vėžio prevencinė patikros programa, pasitikrina laiku. Medikai pastebi ir tai, jog moterys, kurios krūtyse atranda keistų pokyčių, vengia gydytojo specialisto konsultacijos.

Žinodami, kad pacientėms dažnai kyla įvairių neaiškumų, susijusių su krūtų savityra, mamografija ar kt., parengėme trumpą vaizdo filmuką, kuriame pateikti dažniausiai pacienčių užduodami klausimai apie mamografinį tyrimą. Svarbu paminėti, kad moterims, kurių mamogramos kelia įtarimų, užtikriname tolesnę krūtų specializuotą patikrą Nacionaliniame vėžio institute.

Mielos Šeškinės poliklinikos pacientės, nedelskite, jei Jums atsirado iki tol nebuvusių simptomų ar atėjo prevencinės patikros laikas, – kreipkitės į savo šeimos gydytoją ar gydytoją ginekologą! Primename, kad turinčios gydytojo siuntimą pacientės, kurios nėra draustos privalomuoju sveikatos draudimu, taip pat gali atlikti mamografiją, bet už ją reikės susimokėti.

Jeigu turite klausimų dėl prevencinių programų, maloniai prašome parašyti mums el. laišką adresu: prevencines@poliklinika.lt


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.