Naujienos

KVIEČIAME DALYVAUTI APKLAUSOJE

2022 10 26

Pasaulio sveikatos organizacija imunoprofilaktiką pripažįsta kaip vieną iš veiksmingiausių prevencinių priemonių, galinčių apsaugoti įvairaus amžiaus populiacijos narius nuo užkrečiamųjų ligų.

Skiepijant pasaulyje išnaikinti raupai, daugelyje šalių neliko poliomielito, sumažėjo sergamumas difterija, stablige, kokliušu, tymais, parotitu, raudonuke, Haemophilus influenzae b tipo infekcija. Vakcinos padeda išvengti gripo, hepatito B ir A, vėjaraupių, meningokokinės ir pneumokokinės infekcijų. Tačiau, neatsižvelgiant į skiepų teikiamą apsaugą, pasaulyje 1 iš 5 vaikų nėra vakcinuotas rekomenduojamais skiepais.

Šeškinės poliklinikoje vykdomas tyrimas, kurio metu siekiama nustatyti tėvų požiūrį į vakcinas, jų efektyvumą bei informavimo apie jas priemones. Maloniai prašytume užpildyti šią anketą. Anketa anoniminė, Jūsų atsakymai bus analizuojami tik statistiškai ir gerinant teikiamas paslaugas.

Nuoroda į anketą: https://www.manoapklausa.lt/apklausa/1418736378/

Daugiau informacijos apie vykdomą tyrimą teirautis: m.lamanauskaite@poliklinika.lt

Dėkojame už skirtą laiką.


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.