VĖL KVIEČIAME Į NĖŠČIŲJŲ POPIETĖS SEMINARĄ

2020 09 02

Akušerijos ir ginekologijos skyrius kviečia visas nėščiąsias 2020.09.08 15val. į nėščiųjų seminarą, 285 mokymų salėje.

Šiuo karantino ir epideminės situacijos laikotarpiu mūsų Motinystės mokyklos seminarai perkeliami į erdvingą mokymų salę.  Kviečiame nėščiąsias susitikti ir aptarti rūpimus klausimus.

Seminaro tema - ,,Pasiruošimas gimdymui“. Sužinosite, kokie požymiai lemia gimdymo pradžią, kokia yra gimdymo eiga. Kaip jaustis saugiai, išvengti skausmų, pasiruošiant psichologiškai.

Programa:

1. Kaip suprasti, kada prasideda gimdymas. Gimdymo ligoninės

2. Gimdymo periodai

3. Kaip įveikti baimes ir skausmus. Gimdymo nuskausminimas.

4. Apie Cezario pjūvį.

5. Pirmosios  valandos su kūdikiu.

Siekiant užtikrinti saugumo reikalavimus, prašome registruotis telefonu 8 (5) 2502010 arba el. paštu vilma.grigaitiene@poliklinika.lt.

Seminarą ves gydytoja akušerė ginekologė Vilma Vasjanova ir akušerė Vilma  Grigaitienė.