Naujienos

KVIEČIAME PACIENTUS SKIEPYTIS NUO SEZONINIO GRIPO

2022 09 23

Nuo šiandien žmonės, sergantys lėtinėmis ligomis, 65 metų ir vyresni asmenys, nėščiosios bei kiti rizikos grupėms priklausantys asmenys Šeškinės poliklinikoje skiepijami nuo sezoninio gripo nemokama, saugia ir efektyvia keturvalente vakcina „Vaxigrip Tetra“.

Užsiregistruoti skiepui galima tel. 8 5 250 2000, kreipiantis į registratūrą ar savo šeimos gydytoją.

Savo sveikatai neabejingi pacientai gali savo lėšomis pasiskiepyti nuo 2022-2023 m. sezoninio gripo keturvalente vakcina „Influvac Tetra“. Vakcina skirta suaugusiems ir vaikams nuo 6 mėn. amžiaus.

Skiepo keturvalente vakcina Influvac Tetra kaina – 11,70 euro. Šeškinės poliklinikos pacientams Šeimos (vaikų ligų) gydytojo siuntimas nereikalingas. Sveikatos vertinimą prieš skiepą atlieka skiepų kabineto slaugytojas.

Ne Šeškinės poliklinikos pacientams, kaip ir nedraustiems pacientams, reikalingas šeimos gydytojo siuntimas (išduotas skiepijimo atlikimo dieną). Privalomą sveikatos būklės įvertinimą prieš skiepijimą taip pat gali atlikti Šeškinė poliklinikos Šeimos gydytojo komanda, paslaugos kaina  – 7,5 euro. 

Užsiregistruoti mokamam skiepui galima tel. 8 5 250 2000, kreipiantis į registratūrą ar savo šeimos gydytoją arba elektroniniu būdu https://e.poliklinika.lt/.

Skiepai nuo sezoninio gripo apsaugo nuo sunkios ligos formos, galimų komplikacijų, lėtinių ligų paūmėjimo arba net mirties. Pasiskiepijus nuo gripo apsauga išlieka visą sezoną. Imunitetas susiformuoja praėjus maždaug 2–3 savaitėms po skiepijimosi.

To paties vizito pas gydytoją metu rekomenduojama pasikonsultuoti dėl vakcinacijos ir pasisiepyti nuo sezoninio gripo, pneumokokinės infekcijos, nes dažniausiai komplikacijas, tokias kaip plaučių ar vidurinės ausies uždegimas, sukelia pneumokokas po gripo ar kitų virusinių oro lašeliniu keliu plintančių infekcijų, ir COVID-19 ligos. Nusprendus skiepytis, rekomenduojama pasitarti su savo šeimos gydytoju, pediatru.


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.