KVIEČIAME SKIRTI 1,2 PROC. GYVENTOJŲ PAJAMŲ MOKESČIO ŠEŠKINĖS POLIKLINIKAI

2020 06 23

Mes dedame pastangas, kad galėtumėte lankytis šiuolaikiškoje, aprūpintoje modernia įranga, jaukioje poliklinikoje, todėl prašome Jūsų prisidėti prie poliklinikos iniciatyvų, kadangi kiekvienas iš mūsų bent maža dalimi galime prisidėti prie poliklinikos atnaujinimo.
2019 metais gauti 2 proc. Gyventojų pajamų mokesčio Šeškinės poliklinikai buvo panaudoti darbuotojų kvalifikacijai kelti. Šiemet galima skirti iki 1,2 proc. GPM, kuriuos numatoma panaudoti darbuotojų poilsio zonai.
Dėkojame už Jūsų paramą!
VšĮ Šeškinės poliklinika