KVIEČIAME VYRUS PROFILAKTIŠKAI TIKRINTIS DĖL PROSTATOS VĖŽIO

2020 07 01

Prostatos vėžys – tai liga, kuri dažnai diagnozuojama vyrams nelauktai ir jau pažengusios stadijos. Kviečiame pacientus tikrintis dėl prostatos (priešinės liaukos) vėžio.

Tai galite padaryti dviem būdais:

*Galite pasitikrinti nemokamai, jeigu Jūsų amžius leidžia dalyvauti nemokamoje prevencinėje programoje.

Prisijungę prie savo paskyros e.poliklinika.lt, skyriuje ,,Pevencija“ sužinosite, ar galite nemokamai atlikti PSA tyrimą. Jei galite, Jums reikia internetu ar telefonu 8 5 250 2000 užsiregistruoti į savo šeimos gydytojo konsultaciją.

*Jei Jums neseniai buvo atliktas PSA nemokamas tyrimas ar norite dažniau pasitikrinti dėl PSA koncentracijos kraujyje, tuomet galite atlikti mokamą PSA tyrimą.

Dėl mokamo tyrimo reikia kreiptis į Mokamų paslaugų kabinetą tel. 8 5 250 2089.