Naujienos

LAIKU ATLIKTA PROFILAKTINĖ VAIKO SVEIKATOS PATIKRA – MAŽIAU STRESO IR SKUBĖJIMO PRIEŠ MOKSLO METUS

2021 07 15

Šeškinės poliklinika kviečia tėvelius pasirūpinti kasmetine profilaktine vaikų sveikatos patikra. Užsiregistravus į šeimos (vaikų ligų) gydytojo ir gydytojo odontologo konsultaciją iš anksto, tai galima atlikti be streso ir išvengiant grūsčių poliklinikoje.

Profilaktiškai tikrintis sveikatą ir apsilankyti pas savo šeimos (vaikų ligų) gydytoją bei gydytoją odontologą privaloma visiems darželius ir mokyklas lankantiems vaikams iki 18 metų, taip pat ir pilnamečiams mokiniams, ugdomiems pagal bendrojo ugdymo programas.

Vaiko sveikatos pažyma yra elektroninė ir ją sudaro dvi dalys: vieną išrašo šeimos arba vaikų ligų gydytojas, kitą – odontologas. Pažyma galioja vienus metus.

Profilaktinis sveikatos patikrinimas yra svarbus ir būtinas. Jo tikslas – išsiaiškinti ir koreguoti rizikos sveikatai veiksnius, nustatyti, ar vaiko sveikata atitinka jo augimo ir brendimo pagal amžių ir lytį normatyvus, ar dėl sveikatos būklės jis gali lankyti švietimo įstaigą ar intensyviau sportuoti. Jeigu šeimos ar vaikų ligų gydytojas mato poreikį tikslinti diagnozę, jis paskiria tyrimus, nustato jų dažnumą, siunčia į kito reikiamos profesinės kvalifikacijos specialisto konsultaciją ar atlikti diagnostinių tyrimų. Gydytojas odontologas, be dantų būklės įvertinimo, dar duoda patarimų, kaip tinkamai valytis dantis, kokias dantų priežiūros priemones vartoti.

Šeškinės poliklinikos medikams atlikus patikrą, vaiko sveikatos duomenys visuomet sutvarkomi elektroniniu būdu ir vaikų tėvai pažymas gali rasti prisijungę prie savo paskyrų portale www.esveikata.lt. Tačiau jei odontologinė apžiūra atliekama kitoje sveikatos priežiūros įstaigoje ir išduodama tik popierinė pažyma, dar tenka apsilankyti pas mūsų poliklinikos odontologus, kad jie elektroniniu būdu užpildytų antrąją vaiko sveikatos pažymos dalį. Kol tai nebus atlikta, nei parsisiųsti pažymos, nei sukurti jos peržiūros kodo nepavyks.

Išsami informacija, kaip sugeneruoti pažymos peržiūros kodą, – https://www.esveikata.lt/kodoGeneravimas

Primename, kad Šeškinės poliklinikoje į profilaktinę sveikatos patikrą tėvai vaikus gali registruoti tel. (8 5) 250 2000 arba internetu https://e.poliklinika.lt/

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.