LAUKO DRABUŽIUS PRAŠOME PALIKTI POLIKLINIKOS RŪBINĖJE

2022 12 09

Dar kartą prašome savo pacientų, atvykusių į Šeškinės polikliniką, viršutinius drabužius palikti rūbinėje.

Nelaikykime paltų ar striukių ant suolų prie gydytojų kabinetų. Rūpinkimės savo daiktų saugumu, gerbkime kitus poliklinikos lankytojus, kurie paiso bendrųjų higienos normų ir nori poliklinikoje jaustis patogiai.

Primename, kad pagal Šeškinės poliklinikos vidaus taisyklių 76 punktą viršutinių drabužių rūbinėje nepalikę pacientai ar jų atstovai gali būti neaptarnaujami.