Naujienos

MALONU SULAUKTI GAUSYBĖS PADĖKŲ IR GERŲ ATSILIEPIMŲ

2023 07 05

Primename, kad savo atsiliepimus galite palikti čia https://www.poliklinika.lt/palikite-zinute/ arba siųskite el. paštu atsiliepimai@poliklinika.lt

Pacientė J.K.L. dėkoja slaugytojai Ievai Getautienei už rūpestį ir atidumą leidžiant vaistus ir visokeriopai besirūpinant pacientais. Linki deramo pripažinimo darbovietėje.

Pacientas S.T. nori padėkoti už mūsų darbuotojo ergoterapeuto Jurijaus Čerdnyčenko darbą. Jam malonu sutikti profesionalų, linksmą nepriekaištingą, mandagų specialistą. Visada entuziastingas ir padarantis daugiau nei iš jo tikimasi. Po insulto ir galvos operacijų paciento būklė buvo tikrai apgailėtina. Specialistas ne tik dirbo su pacientu, bet ir davė patarimų, ką pacientas turėtų daryti namuose. S.T. dėkoja ir rekomenduoja mums vertinti tokius darbuotojus.

Pacientė R.S. visada su malonumu skaito kitų mūsų pacientų gražius žodžius, o šį kartą nusprendė prisijungti prie dėkojančiųjų draugijos, nes gerų ir nuoširdžių žodžių nebūna per daug. Padėką ji skiria šeimos gydytojai J. Martunovič ir slaugytojai p. Kristinai. Dėmesys, operatyvūs sprendimai, kompetencija pacientės ligos atveju buvo itin svarbu. Šios medikų komandos sprendimus pacientė vertina puikiai ir dėkoja už tai, kad atsakingai atlieka savo pareigas ir visada suteikia vilties.

Pacientė O.A.G. dėkoja kineziterapeutui Mindaugui Mažvilui už atsidavimą pacientams, už nuoširdumą ir kompetenciją. Jo dėka pacientė išmoko daug pratimų ir neužmiršta jo patarimų. Pacientė sako, jog būtų puiku, jei daugiau tokių specialistų rūpintųsi pacientais ir jų sveikata.


BDAR
Close

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, statistikos tikslais rinkti informaciją apie naudojimąsi svetaine. 
Jei sutinkate, kad statistikos tikslais būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus“.