MANKŠTOS PRATIMŲ KOMPLEKSAS GERESNEI SAVIJAUTAI

2021 11 15

Dalijamės Šeškinės poliklinikoje dirbančios kineziterapeutės Eglės Vikertaitės pratimų programa, kurią atlikdami reguliariai jausitės lankstesni, turėsite daugiau energijos, sustiprinsite pilvo preso raumenis, sėdmenis ir nugaros raumenis, pagerės jūsų pusiausvyra ir koordinacija.

Atliekant šią programą 2–3 kartus per savaitę palaikysite savo fizinį aktyvumą. Programą gali atlikti įvairaus amžiaus suaugusieji ir vaikai, sportuojantys ir nesportuojantys, vyrai ir moterys.

Labiausiai ši mankšta bus naudinga sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, kurie neturi daug laiko kasdienėms treniruotėms sporto klube ar lankyti mankštas tokias kaip pilatesas, joga, kalanetika, bet nuolat jaučia nuovargį ir įtampą pečių juostoje ir juosmenyje.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!

Nuotraukų autorius: Audrius Dzingeliauskas