Mano širdis – mano gyvenimas

2020 01 02

Šeškinės poliklinika kartu su Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuru kviečia pacientus dalyvauti nemokamoje širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programoje „Mano širdis – mano gyvenimas“.

Programa skirta 40–65 metų pacientams.

PROGRAMOS TIKSLAS

Stiprinti rizikos grupių asmenų sveikatą ir supažindinti su širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto  rizikos veiksniais, streso valdymu, sveikos mitybos rekomendacijomis ir fizinio aktyvumo nauda.

KAM SKIRTA

Asmenims, turintiems vieną ar keletą šių rizikos veiksnių:
*padidėjusį arterinį kraujo spaudimą;
*padidėjusią cholesterolio koncentraciją kraujyje;
*turintiems antsvorį;
*turintiems riziką susirgti cukriniu diabetu.

KUR IR KADA VYKSTA

Užsiėmimai vyks nuo sausio 15 d. (trečiadieniais) Šeškinės poliklinikos 285 salėje, 2 aukšte, 17.30 val.

KUR REGISTRUOTIS

Šeškinės poliklinikos 115 kab., el.paštu sirdis@vvsb.lt arba telefonu +370 659 65386.