Naujienos

MEDIKŲ ŽODIS ŠILDO ŠIRDĮ

2023 01 20

Dalijamės pacientų padėkomis Šeškinės poliklinikos kolektyvui.

V. T. dėkoja šeimos gydytojai Majai Kosovskienei už nuoširdų rūpinimąsi, atidumą, jautrumą pacientų bėdoms, malonų bendravimą ir sako: „Abi Jūs su nuostabia slaugytoja Olga Leškovič esate puiki komanda! Tokie medikai šildo mūsų širdis, o geras žodis, palaikymas ir padrąsinimas padeda ištverti sunkiomis akimirkomis!“

Platformoje www.manodaktaras.lt paliktas atsiliepimas apie mūsų poliklinikos gydytoją akušerę ginekologę Mildą Dubininienę: „Viskas patiko. Greita, konkretu, į visus rūpimus klausimus maloniai atsakė, bendravo šiltai. Grįšiu.“

Gražūs žodžiai skirti ir poliklinikos medicinos psichologei Živilei Auglytei: „Tikra savo srities profesionalė. Esu dėkinga gydytojai, nes padėjo susidoroti su panikos priepuoliais, išmokė būdų, kaip galima valdyti nerimą. Tik geriausi atsiliepimai.“

Brigyda Ona Budrikienė džiaugiasi būdama Šeškinės poliklinikos pacientė ir rašo: „Liga užklumpa netikėtai. Nesi pasiruošęs sirgti, jautiesi bejėgis, bet, kai yra tokia poliklinika, kaip mūsų – ŠEŠKINĖS, tai, atrodo, visi negalavimai nebaisūs. Čia dirba visada pasiruošę pagelbėti nuoširdūs darbuotojai, pradedant nuo rūbinės ir baigiant aukštos kvalifikacijos specialistais, kurie tau suteikia profesionalią medicininę pagalbą. Ir tada pasijunti laimingas ir be galo dėkingas visiems šiems žmonėms, kurie kiekvieną dieną dirba tokį nelengvą, daug jėgų, žinių ir kantrybės reikalaujantį darbą.

Iš visos širdies dėkoju šeimos gydytojai Vilijai Petrauskaitei ir kartu su gydytoja dirbančiai slaugytojai Marijai Aleksandrovai už dėmesingumą ir supratingumą, už atidų gydymą, už rekomendacijas ir taiklius pastebėjimus, malonų ir šiltą bendravimą, už atsidavimą savo darbui. Tai mano rūpintojėlės - taip švelniai jas vadinu.

Už kvalifikuotą, rūpestingą ir sėkmingą gydymą reiškiu didelę padėką endokrinologei Eglei Katkienei, ortopedams traumatologams Vytautui Martinaičiui ir Valdemarui Grinevič, oftalmologui Mindaugui Variakojui, už nuoširdžią pagalbą, sprendžiant dantų problemas, dėkoju odontologei Ugnei Sinkevičiūtei.

Nuoširdžiai dėkoju Šeškinės poliklinikos vadovams, visam administracijos personalui, visiems darbuotojams už nuolatinį dėmesį pacientams ir už jiems suteiktus patogumus, už ligų prevencijos projektus, už gražiai sutvarkytą aplinką.

Norisi visus Jus šiltai apkabinti ir palinkėti: „Taip ir toliau, mielieji, visokeriopos ir didelės Jums sėkmės!"

Prie gražių žodžių kolegoms prisidedame ir mes.


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.