MES IR PAGYDOME, IR NURAMINAME

2021 06 11

Šią darbo savaitę vėl turėjome progą pasidžiaugti nuoširdžiomis pacientų padėkomis Šeškinės poliklinikos darbuotojams. Dalijamės savo džiaugsmu ir gražiais žmonių atsiliepimais.

Valentina Norvaišienė nuoširdžiai dėkoja už gerą, nuoširdų, mandagų aptarnavimą burnos higienistei Simonai Rusteikaitei, šeimos gydytojui Vaidui Mickevičiui ir visiems Šeškinės poliklinikos darbuotojams: „Daug metų iš Jūsų sulaukiu pagalbos – ir dabartiniu sunkiu laikotarpiu taip pat. Jeigu iškart neprisiskambinu į registratūrą, visada man paskambina. Labai labai esu dėkinga.“

Renata Laurinaitienė jaučiasi dėkinga gydytojui chirurgui Andriui Sklepavičiui už profesionalią ir nuoširdžią pagalbą lūžus pirštui: „Ačiū už nuraminimą ir kruopštų darbą!!!“

Pacientė Larisa skiria padėką slaugytojai diabetologei Irenai Aškelovič ir rašo: „Ji yra dėmesinga, tikra profesionalė. Išeidama iš jos kabineto jaučiuosi tiesiog puikiai. Linkiu sveikatos, sėkmės darbe.“

Lidija ir Kęstutis Tamulevičiai dėkoja „šeimos gydytojai Audronei Kirdeikienei už profesionalią pagalbą, nuoširdų dėmesį, už jautrų, paguodžiantį, palaikantį žodį ir labai malonų bendravimą.“

Pacientė Kristina sako ačiū radiologijos technologui Domantui Kuzmai „už pagalbą ištikus nelaimei. Nors jaunas, tačiau labai atsakingas ir malonus vaikinas. Branginkit tokius darbuotojus.“

Dėkojame kolegoms ir mes.