MES LAUKIAME JŪSŲ IR PARUOŠĖM JUMS DOVANŲ

2020 09 21

Raginame vilniečius tapti Šeškinės poliklinikos pacientais ir naudotis visomis mūsų teikiamomis medicinos paslaugomis. Savo sveikatą mums patikėjo jau per 80 000 žmonių. Tapkite ir Jūs mūsų bendruomenės dalimi!

Visiems prie poliklinikos prisiregistravusiems naujiems pacientams dovanojame kūno sudėties tyrimą arba rankų fangoparafino procedūrą. Akcijos trukmė – 2 mėn.

Kūno sudėties tyrimas atliekamas analizatoriumi „Genius 220“. Tyrimas parodo rekomenduojamą kūno svorį, kūno masės indeksą, kūno riebalų masę ir kiekį procentais, kūno raumenų masę, bazinę medžiagų apykaitą, dienos kalorijų normą ir pan. Šie duomenys leidžia įvertinti ir mitybos būklę, taip pat su tuo susijusių lėtinių ligų laipsnį. Aplenkite ligas – atlikite tyrimą, pakoreguokite gyvenimo būdą ir didžiąsias rudens darganas pasitikite sustiprėję.

Šaltuoju metu tikrai pravarčios ir šilumos procedūros, pvz., fangoparafino aplikacijos. Specialiu aparatu pašildytų parafino su vulkaninio purvo priemaišomis lakštų poveikis kūnui labai malonus: žmogus atsipalaiduoja, sumažėja skausmai, stimuliuojama kraujotaka. Šios procedūros apskritai veikia raminamai, padeda sumažinti įtampą ir stresą. O streso mūsų visų gyvenime pastarąjį pusmetį tikrai pakako.

Užsiregistruoti į šias nemokamas procedūras bus galima per mėnesį nuo prisiregistravimo prie poliklinikos dienos. Registracija vykdoma tel. 8 5 250 2000.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!