Naujienos

MES NEPAMIRŠTAME, KODĖL ESAM LAISVI

2023 01 13

Šiandien minime Laisvės gynėjų dieną ir prisimename 1991 m. sausio 13-ąją. Dieną, kai Lietuvos žmonių taikus pasipriešinimas sovietų imperinei agresijai neapsiėjo be aukų, tačiau tautos svajonė gyventi laisvėje buvo apginta.

Trys laisvės dešimtmečiai leido suklestėti mūsų valstybei ir išauginti ne vieną priespaudos nepatyrusių vaikų kartą. Jau beveik ir buvome pamiršę, kad valstybė, laisvė ir nepriklausomybė savaime nėra duotybės, kad jų sargyboje turime budėti nuolat. Karas Ukrainoje ir mums parodė, kokia toji laisvė gali būti trapi. Todėl šią dieną taip svarbu ne tik atsiminti ir gedėti dėl žuvusių didvyrių, bet ir didžiuotis visais, kurie tomis sausio dienomis buvo prie Seimo, Spaudos rūmų ar Televizijos bokšto.

Šiandien Šeškinės poliklinikos bendruomenė prisidėjo prie pilietinės iniciatyvos pagerbti Lietuvos laisvės gynėjus. Ankstyvą rytmetį poliklinikos languose sužibo simbolinės pagarbos, vienybės bei atminimo žvakutės.

Šios žvakutės – tai tarsi mažos liepsnelės laužų, kurie degė Vilniaus gatvėse 1991-ųjų sausį. Jos priminė mums, kokie stiprūs ir susitelkę galime ir turime būti, kaip gebame svajoti ir tų svajonių  siekti. Ir kad negali būti nuovargio, kai kovoji už laisvę ir ramybę mūsų vaikams bei anūkams.

Tik mūsų visų pastangomis tautos ir valstybės ateitis bus verta iškovotos laisvės...Nepamirškime, kodėl esame laisvi!


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.