MIELIEJI MOKYTOJAI, SU JŪSŲ ŠVENTE!

2021 10 05

Šiandien minime Tarptautinę mokytojų dieną ir atsigręžiame į žmones, kurių darbščios rankos ir atsakingos širdys išugdė jau ne vieną mūsų jaunuomenės kartą. Tariame ačiū Jums už talentą, pasiaukojamą darbą, už tai, kad atiduodate mums, ką geriausia turite savyje.

Nelinkėsime Jums lengvo kelio, nes Jūsų profesijoje jis niekada nebuvo ir nebus lengvas. Išdrįsime palinkėti prasmingo kelio – leidžiančio džiaugtis išugdytu kūrybišku ir drąsiu jaunimu, pažangia mokykla, stipria valstybe.

Sveikindama mielus Mokytojus su profesine švente, Šeškinės poliklinikos bendruomenė sako: rūpinkitės savo sveikata, nes esate mums visiems be galo reikalingi. Neužmirškite apie prevencines sveikatos programas ir ankstyvos diagnostikos teikiamas galimybes, gydant net ir sunkiausias ligas.

Pasinaudodami šia proga medikai primena, kad Šeškinės poliklinikos pacientai gali kreiptis į šeimos gydytoją ir sveikatą pasitikrinti profilaktiškai, taip pat ir dalyvauti valstybės finansuojamose prevencinėse diagnostikos programose.

Išsamiai apie poliklinikoje vykdomas prevencines programas:

poliklinika.lt/