Naujienos

MIESTAS KVIEČIA: PRALEISKIME VASARĄ SVEIKIAU

2020 07 21

Įpusėjus vasarai, Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras visus gyventojus kviečia būti fiziškai aktyvius ir vasarą praleisti sveikiau!

Biuras šią vasarą pirmą kartą organizuoja 7 savaičių trukmės veiklas šeimoms po atviru dangumi. Renginių ciklas jau sėkmingai prasidėjo ir tęsis iki rugpjūčio 29 d.

Projektas „Vasara sveikiau“ skatina vilniečius būti aktyvius, rūpintis savo emocine sveikata ir praleisti vasarą su savo šeima ne tik atokiau nuo miesto, bet ir pačioje sostinėje. Biuro specialistai parengė net devynias neformalaus sveikatos ugdymo priemones: žaliosiose miesto zonose bus vedamos treniruotės, organizuojami renginiai, skatinantys sveikatai palankią mitybą, burnos sveikatos, asmens higienos priežiūrą ir gerinantys emocinę sveikatą. Dalis užsiėmimų, tokie kaip pasakos „Skruzdėlytė Zizi“, „Arkliukas Baiminukas“, „Burbulų karalystė“, burnos sveikatos edukaciniai užsiėmimai „Vasaros šypsnis“ bus orientuoti į ikimokyklinio ir priešmokyklinio (4–6 m.) amžiaus vaikus, o įvairios treniruotės, edukaciniai užsiėmimai apie mitybą „Lobių medžioklė. Cukrus“, „Rinkis sveikiau“ ar „Cukraus iššūkis“ bus skirti mokyklinio (5–18 m.) amžiaus jaunuoliams. Visuose užsiėmimuose raginami dalyvauti ir vaikų tėvai ar globėjai, o labiausiai kviečiami susitikti tik jiems skirtame edukaciniame susitikime „Dėmesinga tėvystė“. Sveikatos edukacijos užsiėmimus ves profesionalių kineziterapeutų, burnos higienistų, dietistų, visuomenės sveikatos specialistų ir psichologų komanda. 

Veiklos vyks kiekvieną antradienį Bernardinų sode, Vingio parke, Tuskulėnų rimties parke, Verkių parke ir Karoliniškių draustinio teritorijoje. Dalis priemonių vilniečius pasieks nuotoliniu būdu. Visą informaciją galite sužinoti iš Vilniaus visuomenės sveikatos biuro feisbuko paskyros: https://www.facebook.com/events/2635302740024299