Naujienos

MODERNĖJANTI ŠEŠKINĖS POLIKLINIKA PRITRAUKIA DAUGIAU PACIENTŲ

2023 08 02

Vilniečiai vis labiau pasitiki Šeškinės poliklinika. Šiuo metu įstaigos pacientų skaičius pasiekė beveik 83 000, iš jų 80 000 – drausti ir prisiregistravę prie poliklinikos.

80 000 priregistruotų pacientų buvo vienas iš mūsų poliklinikos metinių tikslų. Jį planavome pasiekti iki metų pabaigos. Dabar dar tik metų vidurys, tad pasidžiaugti tikrai turime kuo.

Lietuvoje, ne išimtis ir Vilnius, labai jaučiamas šeimos gydytojų trūkumas. Tuo tarpu per dvejus metus Šeškinės poliklinikos šeimos gydytojų komandą papildė 10 naujų šeimos gydytojų ir šiuo metu visos poliklinikos apylinkės turi savo šeimos gydytojus. Vietoj Vaikų sveikatos priežiūros skyriaus įsteigus III šeimos medicinos skyrių, iš esmės išplėstas šeimos medicinos paslaugų teikimas. O kaip rodo poliklinikoje atlikta pacientų apklausa, šeimos gydytojų kompetencija ir paslaugų prieinamumas yra vienas iš svarbiausių argumentų, renkantis sveikatos priežiūros įstaigą.  

Šeškinės poliklinika yra tapusi šeimos gydytojų rezidentų ruošimo baze. Vien per pastaruosius 4 metus apie 80 šeimos medicinos gydytojų rezidentų buvo priimti dirbti ir mokytis pagal šeimos medicinos, chirurgijos, oftalmologijos, otorinolaringologijos, neurologijos, dermatologijos modulius. Ne vienas iš jų vėliau liko dirbti Šeškinės poliklinikoje.

Džiugina iš esmės renovuoti 3 poliklinikos skyriai: Odontologijos, I ir II šeimos medicinos, duris atvėrė nauji ir šiuolaikiška įranga aprūpinti kabinetai. Oftalmologai džiaugiasi optiniu koherentiniu tomografu, odontologai sulaukė diodinio mėlynos šviesos lazerio, vis daugiau tyrimų poliklinikos laboratorijoje atliekama molekulinių tyrimų kabinete. Radiologams į pagalbą pasitelktas dirbtinis intelektas padeda vertinti plaučių radiogramas, greitu metu ši technologija pasitarnaus specialistams vertinant mamogramas, krūtų echoskopijas ir dantų radiogramas bei planuojant gydymą. Beje, tokias galimybes Lietuvoje kol kas turi tik 2 medicinos įstaigos. Pasak poliklinikos administracijos, visi vykdomi remontai ir kitos investicijos grindžiami dviem pagrindiniais kriterijais: kad būtų išplėstas teikiamų paslaugų skaičius, o pacientams būtų patogiau lankytis poliklinikoje,ir kad darbuotojai turėtų geras darbo sąlygas. Taip sparčiai didėjantis poliklinikos pacientų ir medicinos personalo būrys neleidžia tuo abejoti.

Poliklinikoje itin daug dėmesio skiriama pacientų sveikatinimui bei ligų prevencijai, ypač onkologinių ligų prevencinėms programoms, plėtojamos geriatrijos paslaugos, pradėta teikti ankstyvoji reabilitacija vaikams, turintiems raidos sutrikimų.

Vilniečiai teigiamai vertina ir malonų bendravimą, dalykiškumą, bendruomenės narių pastangas lanksčiai reaguoti į pacientų poreikius. Kaip sakė poliklinikos koridoriuose kalbinti žmonės, geras mediko žodis ir dėmesingumas neprarado ir niekada nepraras savo vertės.

Apie polikliniką trumpai:

  • Šeškinės poliklinikos pacientais rūpinasi 46 šeimos ir 16 vaikų ligų gydytojų, 110 gydytojų specialistų, 27 gydytojai odontologai ir 7 burnos higienistai. Poliklinikoje taip pat siūlome ambulatorinės chirurgijos, medicininės reabilitacijos paslaugas. 
  • Kasdien pacientams suteikiame per 8100 paslaugų.
  • Atliekame daugiau kaip 700 medicininių tyrimų. Visus reikalingiausius tyrimus padarome operatyviai – vieno apsilankymo pas gydytoją metu. 

BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.