MOKAMI PGR TYRIMAI – JAU IR ŠEŠKINĖS POLIKLINIKOJE

2021 09 01

Šeškinės poliklinikoje greitai ir patogiai atliekami mokami PGR tyrimai. Tyrimo rezultatas per 24 val. pateikiamas sveikatos portale www.esveikata.lt.

PGR tyrimas (tepinėlis iš nosiaryklės) leidžia nustatyti, ar žmogus šiuo metu neserga COVID-19 liga. Todėl jį rekomenduojama atlikti pajutus pirmuosius šios ligos simptomus. Neigiamas šio testo rezultatas taip pat reikalingas norint gauti galimybių pasą ir galioja 48 valandas.

PGR tyrimai Šeškinės poliklinikoje atliekami pirmadienį–penktadienį nuo 7.30 iki 15.00 val. 133 kabinete (įėjimas iš lauko pusės nuo automobilių aikštelės). Registracija vykdoma bendruoju poliklinikos telefonu 8 5 250 2000.

Tyrimo kaina – 42,28 euro.

Atsiskaityti vietoje galite TIK BANKO KORTELE. Mokėjimą taip pat galima atlikti ir pavedimu į viešosios įstaigos Šeškinės poliklinikos atsiskaitomąją sąskaitą LT 127300010002452970, SWEDBANK AB, mokėjimo nurodyme įrašant paslaugos pavadinimą – PGR tyrimas. Jei už tyrimą iš savo sąskaitos moka ne tas žmogus, kuriam šis tyrimas bus atliekamas, būtina nurodyti ir paslaugos gavėjo vardą bei pavardę.

Atvykstant tyrimui prašome turėti asmens dokumentą.

PGR atlikimą ir rezultatą patvirtinantis ES sertifikatas automatiškai sugeneruojamas sveikatos portale www.esveikata.lt. Pacientui pageidaujant dokumento spausdinto varianto, jį bus galima atsiimti registratūroje. Kaina už spausdinimo paslaugas – 0,45 euro.

Mes rūpinamės savo pacientų gerove!