MUMS DĖKOJA IR APKABINA MALDA

2021 02 12

Šią savaitę Šeškinės poliklinikos darbuotojus vėl džiugina nuoširdus pacientų dėmesys.

Pacientė Irena Musteikienė savo padėką skiria „gydytojui chirurgui Virgaudui Jasiūnui ir slaugytojai Liudmilai Naumenko, kurie mane ilgai globojo po operacijos. Dėkoju jiems už kasdienį dėmesį ir rūpestį. Turiu už ką padėkoti ir šeimos gydytojai Marinai Kazakovai, ir slaugytojai Irenai, gydytojai Jūratei Armalienei bei darbuotojoms, budinčioms prie įėjimo į polikliniką. Pandemijos sąlygomis visiems sunku, bet medikų pagalba ir dėmesys palengvina šio etapo sunkumus. Dar kartą ačiū visiems.“

Dalia Skerlaitė, Šv. Kryžiaus namų vadovė, jaučiasi dėkinga už skiepijimo nuo COVID-19 organizavimą:

„Noriu visų savanorių ir savo darbuotojų vardu padėkoti Jums už nuostabų ir nepriekaištingą priėmimą Jūsų skiepų centre. Nuo pat pirmo žingsnio nebuvome palikti nė minutei. Malonūs savanoriai ir Jūsų darbuotojai apglėbė mus kantria, nuoširdžia pagalba – paaiškindavo, padrąsindavo, patardavo iškilus neaiškumų ar atsiradus neaiškių simptomų po skiepo. Buvo darbo dienos pabaiga, bet visų jų veiduose buvo šypsena, nesimatė jokio nuovargio ar susierzinimo, nors aplinkui buvo ir bambančių... Labai aiški komunikacija, aiškus ženklinimas, rodyklės.

Iš visos širdies dėkojame Jums už Jūsų darbą, už Jūsų žmonių pasiaukojimą. Iš savo pusės apkabiname malda. Būkite sveiki.“

Dėkojame kolegoms ir mes. Didžiuojamės visų jų nuoširdžiomis pastangomis.