Naujienos

MUMS DĖKOJA IR UŽ PAGALBĄ VALDANT ŠALYJE SUDĖTINGĄ PANDEMINĘ SITUACIJĄ

2021 02 19

Ši darbo savaitė gausi padėkų Šeškinės poliklinikos darbuotojams.

Poliklinikos pacientė Rasa jaučiasi dėkinga „burnos higienistei Jurgitai Burbienei. Tai puikiai dirbanti specialistė.“

Pacientė Ona padėką skiria Registratūros darbuotojai: „Esu maloniai nustebinta registratorės Liudmilos Glebuvienės, dirbusios 2021-02-15 ryte, paslaugumu, maloniu aptarnavimu. Registravimas telefonu, informacijos suteikimas, rūpestis dėl paciento buvo kaip privačioje klinikoje. Ačiū. Sveikatos!“

Kolegos iš Vilniaus miesto klinikinės ligoninės dėkoja poliklinikos bendruomenei už svarų indėlį gydant koronavirusu sergančius ligonius:

„Gerbiami kolegos, 

VšĮ Vilniaus miesto klinikinės ligoninės direktoriaus dr. Narimanto Markevičiaus vardu nuoširdžiai dėkojame Jums už bendradarbiavimą organizuojant bei užtikrinant asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimą pacientams, sergantiems COVID-19 liga, esant žmogiškųjų resursų trūkumui. Jūsų įstaigos darbuotojų atsakingas, darnus ir profesionalus darbas VšĮ Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje buvo svari pagalba, kurios labai reikėjo valdant sudėtingą pandeminę situaciją šalyje. Džiaugiamės, kad mūsų visų dėka buvo sudarytos sąlygos suteikti pagalbą ir gydyti koronavirusu sergančius tiek Vilniaus miesto, tiek ir kitus Lietuvos pacientus.

Ačiū Jums visiems! Būkite saugūs ir sveiki!“

Džiaugiamės tokiomis gražiomis padėkomis ir didžiuojamės kolegomis, kurie nepabūgo stoti į pirmąsias kovos su pandemija gretas, kaip ir tais, kurie kasdien nuoširdžiai rūpinasi pacientais poliklinikoje.

 


BDAR
Close
VšĮ Šeškinės poliklinika interneto svetainėje naudoja nurodytus slapukus (angl. Cookies). Slapukai naudojami siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei siekiant patobulinti svetainės funkcionalumus ir pagerinti naudojimąsi svetaine.