MUMS DĖKOJA: UŽ DĖMESĮ, PROFESIONALUMĄ IR SUTEIKTĄ SAUGUMO JAUSMĄ

2023 10 13

Smagu dalytis padėkomis Šeškinės poliklinikos kolektyvui.

Benediktas džiaugiasi pagražėjusiu Odontologijos skyriumi: „Pastebėjau, kad labai atsinaujino Odontologijos skyrius, kad ten dirba nauji, jauni. profesionalūs gydytojai. Labai noriu padėkoti gydytojui odontologui Danielui Kulešui, kuris taip užkalbėjo mano vaiką, kad šis net nesuprato, kaip ir kada buvo ištrauktas pieninis dantukas. Gydytojas labai švelniai bendravo su vaiku.“

Irena dėkoja šeimos gydytojai Laimutei Jakubauskienei ir visam Šeškinės poliklinikos personalui „už teiktas nuoširdžias ir profesionalias konsultacijas“.

Donatas giria gydytoją odontologę Eleną Banitauskienę, kad ji „labai maloniai ir gražiai išaiškino vaikui apie būsimą procedūrą. Dėl šio profesionalaus elgesio vaikas pas odontologą pirmą kartą jautėsi labai saugiai. Ačiū.“

Veronika nuoširdžiai dėkoja vidaus ligų gydytojui Viliui Mačiūnui „už malonų bendravimą ir rūpestingumą. Gydytojas visada atidžiai išklauso, įsigilina į problemas, paskiria reikiamus tyrimus , laiku priima profesionalų sprendimą“.

Stasė sako ačiū gydytojui echoskopuotojui Antanui Pempei už nuoširdžią apžiūrą.

Gydytojui echoskopuotojui Antanui Pempei jaučiasi dėkinga ir Vida: „Maloniai priėmė ir davė kelis vertingus patarimus.“

Mahiras savo gražų atsiliepimą skiria radiologijos technologei Audingai Žemaitytei: „Labai dėmesinga, kantri ir maloni darbuotoja. Ir darbas, ir įgūdžiai man padarė įspūdį. Tikra savo darbo profesionalė.“

Augustas dėkoja „gydytojai odontologei Godai Vaičiulytei ir jos padėjėjai Irinai Portnovai už malonų ir profesionalų priėmimą“.

Dėkojame kolegoms ir mes.