MUMS DĖKOJA: UŽ LIGŲ PREVENCIJĄ, GYDYMĄ IR LABAI MALONŲ BENDRAVIMĄ

2021 03 05

Dalijamės pacientų gražiais atsiliepimais apie Šeškinės poliklinikos kolektyvą.

Pacientė Ana Krupkienė džiaugiasi „puikiu poliklinikos darbu. Prieš kurį laiką elektroniniu paštu gavau informaciją, kad man reikėtų atlikti storosios žarnos tyrimą. Laiške nurodyta informacija buvo labai tiksli ir aiški, papildomų klausimų nekilo. Tyrimą pridaviau pasirinktą dieną man patogiu laiku (labai patogu), o po pietų atsakymą mačiau prisijungusi prie e-poliklinika. Tikiuosi, kad pasitikrinti dėl kitų programų irgi gausiu elektroninius laiškus.“

Pacientė Viktorija Valančiūtė rašo: „Labai noriu padėkoti šiandien, kovo 3 d., 12.30 val. karščiavimo kabinete Nr. 141 mane priėmusiems daktarui ir sesutei. Daktarai ne tik dirba savo darbą, rizikuoja, bet ir yra labai malonūs bei rūpestingi. Norėjau tik pasakyti didelį ačiū, nes sergant ganėtinai sunkiai yra gera išeiti su šypsena, be jokių baimių ir papildomo streso.“

UAB „Medicina practika laboratorija“ ir UAB „Patologijos diagnostika“ dėkoja Šeškinės poliklinikos direktorei Daivai Kanopienei ir visam kolektyvui „už puikiai organizuotą ir profesionaliai atliktą vakcinaciją nuo COVID-19 bei greitą ir labai malonų aptarnavimą.“

Džiaugiamės padėkomis ir sakome ačiū kolegoms ir mes.