MUMS DĖKOJA: UŽ PROFESIONALUMĄ, ATIDUMĄ, ĮSIGILINIMĄ Į LIGĄ

2021 03 19

Šią savaitę Šeškinės poliklinikos medikai vėl sulaukė pacientų padėkų.

Šeškinės poliklinikos pacientė dėkoja gydytojai pulmonologei Almai Šlamaitei: „Jūs gydote ne tik savo giliomis žiniomis, darbo patirtimi, bet ir širdimi, atidumu, įsigilinimu į ligą. Turite norą padėti žmogui. Nuoširdžiai ačiū.“

Pacientė Larisa Šilina jaučiasi dėkinga registratūros darbuotojai Jurynai Litvinovai, šeimos gydytojai Monikai Fedaravičiūtei ir slaugytojai Vidai Aržuolaitienei, taip pat gydytojai odontologei Aurelijai Puotkalienei.

Pacientė Ina Palionytė skiria padėką gydytojai Ritai Brazdeikytei ir rašo: „Noriu padėkoti gydytojai už atsargų, jautrų ir kokybišką darbą. Visi esame girdėję, kad skrandžio tyrimai nelabai malonūs ir daugelis jų bijo. Gydytoja Rita kartu su sesele skrandžio tyrimą atliko labai atsargiai, ramiai, profesionaliai ir greitai. Šilčiausi linkėjimai ir tik geriausios rekomendacijos. Dėkoju už kokybiškai suteiktas paslaugas.“

Dėkojame kolegėms ir mes.