MUMS DĖKOJA

2022 01 14

Pacientai džiaugiasi Šeškinės poliklinikos medikų profesionalumu, geranorišku bendravimu ir kantrybe.

Platformoje manodaktaras.lt paliktas atsiliepimas apie gydytoją akušerę ginekologę Mildą Dubininienę: „Nerealiausia daktarė, kokią tik galima rasti! Profesionalumas, bendravimas, nusiteikimas 100 proc.! Ačiū daktare, kad leidžiate jaustis maloniai ir komfortiškai.“

Neringa Šaveiko savo gražius žodžius skiria gydytojai odontologei Sandrai Šapokaitei: „Labai nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojai, kuri tikrino mano vaikui dantukus, ir su ja dirbančiai slaugytojai už geranoriškumą ir kantrybę. Likau sužavėta jų pastangomis.“

Dėkojame kolegėms ir mes.