MUMS SAKO AČIŪ UŽ NEFORMALIAI RŪPESTINGĄ ŽMOGIŠKUMĄ

2023 02 17

Žmonės džiaugiasi Šeškinės poliklinikos medikų darbu ir profesionalumu.

Igoris Smirnovas sako ačiū savo „šeimos gydytojai Laurai Pempei, kuri šiais 2023 metais net du kartus labai laiku organizavo skubius hospitalizavimus į M. Marcinkevičiaus ir Respublikinę Vilniaus universitetinę ligonines ir tuo galimai netgi išgelbėjo man gyvybę (dėl stipraus vidinio kraujavimo ir dėl to smarkiai sumažėjusio hemoglobino ligoninėse man buvo 2 kartus perpilta kraujo, atlikti stacionaro tyrimai ir galiausiai skubos tvarka buvau operuotas). Labai Jums ačiū, Daktare, už Jūsų profesionalumą ir neformaliai rūpestingą žmogiškumą.“

Platformoje www.manodaktaras.lt pacientai džiaugiasi Šeškinės poliklinikos medikų darbu ir dėkoja:

• gydytojui echoskopuotojui Robertui Kunigėnui: „Labai malonus gydytojas! Procedūra nėra maloni, bet gydytojo bendravimas ir energija nuteikia pozityviai.“;
  • gydytojai akušerei ginekologei Dalytei Ulevičienei: „Labai supratinga ir gerai savo darbą išmananti gydytoja. Išsamiai paaiškina diagnozę ir duoda patarimų, kaip su liga gyventi ir gydytis ne tik vaistais, bet ir pritaikant paprastus dalykus. Labai ačiū gydytojai.“;
  • kineziterapeutui Mindaugui Maižvilui: „Puikus kineziterapeutas. Labai mandangus, parenka efektyvius pratimus. Matyti, kad supranta savo darbą. Labai daug paaiškino apie kaulų gijimo procesą. Per dvi savaites padėjo atsigauti po raktikaulio lūžio. Rekomenduoju šį kineziterapeutą. Ačiū už puikų Jūsų darbą.“

Dėkojame kolegoms ir mes.