MUMS SAKO: GYDYTOJŲ ATIDUMAS IR NUOŠIRDUMAS NET STEBINA

2023 11 24

Vėl džiugiai dalijamės pacientų padėkomis Šeškinės poliklinikos kolektyvui.

Rasa savo padėką skiria ergoterapeutui Jonui Čelkiui: „už energijos dozę, nuotaiką, nuoširdų norą padėti ir, žinoma, profesionalumą!“

Portale www.manodaktaras.lt paliktas atsiliepimas apie gydytoją oftalmologę Gabrielę Kalvelytę: „Nuoširdus AČIŪ gydytojai Gabrielei už profesionalumą, šiltą ir dalykišką bendravimą, operatyviai suteiktas paslaugas. Džiaugiuosi, kad teko pakliūti būtent pas šią nuostabią gydytoją. Sėkmės ir kantrybės Jūsų atsakingame darbe!“

Aleksandra džiaugiasi rūpestingais poliklinikos FMAMR skyriaus darbuotojais: „Nuoširdžiai ačiū gydytojai reabilitologei Kristinai Šiaučiulytei-Gaidulei, kineziterapeutei Kristinai Grinevičienei, slaugytojai Onai Kerulienei, slaugytojo padėjėjai Janinai Michalkevič už dėmesingą, rūpestingą, individualų požiūrį į klientą.“

Jolanta skiria „ypatingą padėką savo šeimos gydytojai Svetlanai Žičkienei. Už rūpestį, atidumą ir operatyvų pagalbos suteikimą. Tai gydytoja, kuri žengia ekstra mylias dėl savo pacientų.

Jūratė dėkoja Šeškinės poliklinikos medikėms ir rašo: „Šeimos gydytojos Majos Kosovskienės atidumas, kruopštumas, nuoširdumas net stebina. Truputį su nerimu laukiau vizito pas moterų gydytoją Olgą Chervotkiną: ar pavyks išdėstyti problemą ne lietuvių kalba. Vizitu likau labai patenkinta. Gavau išsamius atsakymus į visus man rūpimus klausimus. Labai ačiū.“

Prie gražių žodžių kolegoms prisidedame ir mes.